.

הצטרפו ל"בית לחוכמה מתהווה" - לימודים שבועיים:

״להיות תמיד רלוונטיים במציאות משתנה״

"להיות תמיד רלוונטיים במציאות משתנה"

להיות רבי ממדים, בעלי חוסן פנימי – עמידים בכל מצב, מסוגלים לצמוח, להתחדש, לתקן ולהשתנות מתוך עצמם, תוך כדי טיפוס אל עבר הממד הגבוה הבא.

לשם כך, פתחנו נתיב חדשני, מרתק ועוצמתי לטרנספורמציה/אבולוציה אדוניתית - אוטופואטית, המשלב בין תפישות ארגוניות, פילוסופיות, מדעיות, רוחניות, יצירתיות.

 

איננו זקוקים לקביים, לנדבות, לעצות ולפתרונות מדף כדי לפלס את דרכנו אל האור, אל המהות נעדרת הצורה.

יש לנו מתנת אל!!!

בנו קיים גן מהות המכיל את מלוא הפוטנציאל שלנו. בתוכו גם טבועה היכולת הכל יכולה שהיא היכולת האוטופואטית של מערכת חיה לברוא את עצמה, לצמוח, להתחדש, לתקן ולהשתנות (self-creation).

רובינו לא רק שלא מכירים את גן המהות והטבע האוטופואטי שלו, אלא רובינו ממשיכים להתנהל בחיים כמערכות מכאניות – פונקציונליות ובזה מעכבים את השפע, הבריאות, האושר והמימוש העצמי. 

לכן, אנחנו  זקוקים לאסטרטגיה חדשה שתחבר אותנו עם מקור השפע בתוכנו, עם היכולת להיות בורא, עם הטבע האוטופואטי שלנו:

 

התוכנית מורכבת מ-4 מפתחות להצלחה בכל מציאות, ממד, מדיום, מצב:

 • הבחירה בחיים: תכלית קיומית זהה עבור האנושות כולה – לחזור לאחד. לפעול כמערכת אוטופואטית (self-creation), לבחור במודע בחיים, להיות בלמידה תמידית, להיות אדון הקיום – ההגה לחיי בידיי, להינתק ממנגנון ההשפעות הארצי והקוסמי, לפעול על פי דיברות אוניברסליות (ציות לתקנות אוניברסליות), מצפון אוניברסלי, כדי להיות תמיד רלוונטיים בכל מציאות, בכל ממד, בכל מדיום.
 • האומץ להיכנס לזירה: האומץ להיכנס למציאות קוואנטית, לעבור מהפכה שקופה לגילוי המהות (נדרשים לאינטימיות ועירום), לממש את תוכנית הגורל האישית (לא ניתנת לשינוי) שיש בה משימות/יעדים שעלינו להשיג ותשלומי קארמות שעלינו לשלם, להפוך לאדון של 2 בתים פנימיים; ANI & HAK, לעבור מהפך באמונה וברצון, להשיג מידות רוחניות ואדוניתיות, כדי להיות תמיד רלוונטיים בכל מציאות, בכל ממד, בכל מדיום.
 • פיתוח כושר טיפוס: לטפס 9 שלבי אבולוציה על גבי גשר הסיראט הלוקח אותנו מהגדה הארצית לאוניברסלית, לאסוף עוצמה לעוצמה (להסכים לטעום את כל סוגי המזון המוגשים על הצלחת – ללעוס – לבלוע – לעכל בתאים), לנוע רקורסיבית, להפעיל הסתעפות – התמקדות, לנהל 3 כוחות בריאה, לחזק מרחבי שותפות, להפעיל 5 חושים רוחניים, להגדיל עוצמת מוח, כדי להיות תמיד רלוונטיים בכל מציאות, בכל ממד, בכל מדיום.
 • להיות בורא בעל היכולת הכל יכולה: בורא בעל צווארון זהב, הנמצא בעריכה תמידית של הספר החי שהוא בעזרת היכולת הכל יכולה לברוא (Omnipotent) – יכולת אוטופואטית EDIT. בעזרתה הוא מנהל את שדה האמת ולא את שדה הקרב (אור ראשוני), מנהל שלם ולא חלקיקים, מנהל הבנות עמוקות ולא רגשות, מחשבות, אגו, ויכוחי סרק, מנהל את מערכת היחסים בין אורות לכלים (בין אינות לכוליות, בין אנטי-חומר), מפעיל אוקטבה של אינטליגנציות, מרפא, כדי להיות תמיד רלוונטיים בכל מציאות, בכל ממד, בכל מדיום.

אז‭ ‬איך‭ ‬באמת‭ ‬נתקדם‭?‬

 

מתנתקים מהשפעות מנגנון‭ ‬ההשפעות‭: ‬ מתריסים כנגד השפעות בית ההורים, מערכת החינוך, החברה, מקומות העבודה, והשפעות קוסמיות ומעזים להיות חופש.

כלומר, נוכל להתקדם רק אם נצליח להשתחרר מרשימות מלאי זהותיות, מהתניות‭ ,‬איסורים‭,‬ תגובתיות‭,‬ הרגלים ונבחר בנוסחה: להיות - לגלות - להשיג (ולא ההיפך)..

 

התוצאות:‭ ‬

 1. יודעים את האמת המוחלטת והנצחית ופועלים לאורה.
 2. משיגים את בגרות מהות הרוח.
 3. תמיד רלוונטיים = רבי ממדים – בעלי היכולת להתגלם בממדים שונים בו זמנית (מזכיר את האר"י). בעלי היכולת להשתוות בצורה למדיום ההתגלמות (גמישים להחליף "צורה"), בעלי תודעה ניטרלית, עוצמת מוח מאקרו.
 4. הווים חופש, אהבה, אושר, אחדות.
 5. אדוני הקיום - בעלים של 2 בתים פנימיים עוצמתיים;ANI & HAK .
 6. נוהגים בהגה החיים ממקום של חופש נעדר השפעות.
 7. בעלי חוסן פנימי, גמישות, יצירתיות.
 8. הופכים את סולם צרכי ההישרדות הקיומית לסולם רצונות עילאיים המשנים את תוצאות חיינו בשורה התחתונה.
 9. נעים בין עולמות שונים בתהליך אינסופי של גם...וגם.
 10. מביאים עתיד חדש לכאן ועכשיו במקום לבזבז משאבים על חיזוי העתיד.
 11. הופכים למחונני עשייה עוצמתיים (הפער בין...לבין צומצם).

 

על‭ ‬המודל

 

תהליך הלימוד הנו מעגלי, כל מעגל לימוד שנתי הוא בין 52 מפגשים. מתוך 52 המפגשים, 10 מהם הינם מפגשי חוויה כמו תנועה, התארגנות דינאמית ותקשור. כל המפגשים משלבים בין האישי לעל-אישי (מיקרו - מאקרו).

מפגשי ימי שני (עם נוכחות), 3 שעות כל אחד. 

מפגשי ימי רביעי (אותו קורס במקביל) הינם בזום, שעתיים כל אחד. מי שבוחר את מסלול הזום, יוכל להצטרף למפגשי החוויה. 

 

בנוסף, לתוכנית השנתית הוצמדו סדנאות והרצאות (תשלום בנפרד) שתפקידן לחזק את התהליך האבולוציוני.

כל המפגשים ילווה בפרק השבועי מהספר "להיות תמיד רלוונטיים במציאות משתנה", ספרה של ד"ר ברכה קליין תאיר (ספרה ה- 9), הכולל גם תרגילים וטכניקות + מסר שהתקבל מהעוצמה הנעלמה אטלנטה

מתודת הלימוד הינה ייחודית  (הקליקו).

 

אתם חופשיים בבחירת התהליך:

עלות מפגש לימוד בודד (רגיל או בזום): 150 ש"ח

עלות 10 מפגשי לימוד (רגיל או בזום, התחייבות מראש): 120 ש"ח למפגש בודד

עלות סדרת הלימוד כולה (רגיל או בזום, התחייבות מראש): 100 ש"ח למפגש בודד

 

התוכנית השנתית (הקליקו): מחזור 1 בימי רביעי - פגישת זום - החל מ- 19/1, בין השעות 19:30 - 21:30. 

אז‭ ‬למי‭ ‬התוכנית‭ ‬מתאימה‭?‬

אם עייפתם להתפתח ממקום של כאב, תסכול, כעס, ואתם סוף סוף מסכימים להתעורר, להיזכר ולעשות מעשה...אם שבעתם מכל התוכניות המכאניות - פונקציונליות...אם השגתם רמה של בגרות הרוח, אתם מוזמנים להצטרף אלינו ולהוביל נתיב אבולוציוני חדש; אדוניתית - אוטופואטי.


בואו להפוך לאדם אמיתי ועילאי, אדוני הקיום שלכם, אוחזים בהגה חייכם בידכם, פועלים ממקום של חופש, מחוברים לטבע כל הדברים, גורמים לקרות הדברים ומשפיעים בענק (המאביקים).

 

לכולנו‭ ‬היכולת‭ ‬לכבוש‭ ‬את‭ ‬פסגת‭ ‬הקיום‭ ‬האמיתי‭ ‬שלנו הקומה ה- 100!
אנחנו‭ ‬מביאים‭ ‬את‭ ‬העתיד‭ ‬לכאן‭ ‬ועכשיו‭.‬

פרטי יצירת קשר

מיקום: יהוד, ישראל

2018-03-01 10:30 - 2018-03-01 16:00

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.