.

הצטרפו לבית הספר הגבוה להתפתחות אבולוציונית

לתוכנית ״ריפוי מהשורש״ 

טיפול מהשורש

 מערבולות הכאוס פועלות כמו 'מכונת כביסה'; הן מקלפות את 'המוץ', חושפות את כל הרגשות הרעילים כמו קנאה, כעס, חרדה, פחד, טראומות ועוד פגעי הנפש הבהמית, כי הגיעה העת לרפא אותן.

האתגר הקיומי בימים אלה הוא לא לאבד את הראש והלב ולהבין כי הכל הוא חלק מהתוכנית לאבולוציה.

אם מבינים, החיים שלכם יכולים להשתנות וחייבים להשתנות בלי הרבה מאמץ, כאב, תסכול, אם רק תשכילו להתחבר אל שורש כל הדברים.

דווקא במציאות רבת עצי דעת, גישות, נתיבים, אמיתות, בהשראת התוכנית החדשה לאבולוציה, גיבשתי תוכנית שלה דרך יחידה - כיוון אחד - יד יחידה - גישה יחידה. הגשר הנו הנתיב היחיד ליציאה מיקום הקיום/הכוליות ליקום החיים. כן, אנחנו נעים מריבוי לצמצום, ממיקרו למאקרו, מכוליות לאינות.

לפיכך, גם תהליך הריפוי מתעסק רק בחיבור לשורש כל הדברים ולא בחקירת שרשרת סיבה - תוצאה 'מתחת לשמש': ברגשות, במחשבות, בהתנהגויות שהם תוצרים של נפש בהמית.

נדרשת תנועה חדשה המטפסת קומות של מציאויות שונות ומערכת תפעולית קוסמית - המערכת האוטופואטית (self-creation) כדי להתחבר אל שורש הבעיה/הפתרון.

 

 

לפיכך, ריפוי אינו עוסק יותר ברגשות, בהתניות, בקיבעונות, במידו רעות, כי הם הדלק של נפש בהמית. אלא מתמקד במטרות הבאות:

  1. תיקון התקשורת התת אטומית.
  2. שינוי הצורה של האשפה השלילית על ידי רטטים חיוביים של מחשבה מיטיבה.
  3. פיצוח הצפנות ארכיבי המוח על מנת שנוכל ללשחרר מהכלא את כל התכנים, במיוחד את אלה הדורשים ריפוי.
  4. יצירת קוארדינטה בין הבינה/שכל...ללב/אהבה אלוהית (בינת הלב) על מנת שנהיה מסוגלים לשנות צורה לתבניות המחשבה.
  5. להיות בתנועה אוטופואטית של משיכת אור, איסוף עוצמה לעוצמה וטיפוס(self-creation) , ולא בתכנים/ידע.

הגיע הזמן למגה שינוי מטורף!

 

אם כן, מטרת הריפוי איננה אלא איסוף האשפה השלילית על ידי רטטים חיוביים של מחשבה מיטיבה ושינוי צורתם. לפיכך, החוכמה בריפוי ובחיווט המוח מחדש מתמקדת בשינוי תבניות בשכל וחריטתם על הלב.

 

כן יקרים, בלי רופא, בלי תרופות (להוציא מקרי קיצון), בלי מטפל, פסיכולוג, מאמן, מכונאי, אלא בעזרת שינוי הצורה של כלי הבריאה העוצמתיים שברשותנו: כוונה – רצון – אמונה – מצפון > מחשבה > תודעה> שינוי צורת התאים, אנחנו מטהרים, מרפאים, מעצימים.

אם זה תלוי רק בנו, אז למה אנחנו בוחרים לסבול? מדוע רבים מאיתנו מחכים להידוק חבל התלייה? מדוע אנחנו בוחרים למחזר את מאפייני שעבוד מצריים והמכות?

"אנחנו מציצים דרך חור המנעול ומהמעט שאנחנו רואים מקישים על עולם ומלואו" (בולצמן).

אנחנו והחיים שלנו הם תוצר של 'חור מנעול'!!! לכודים בארציות (בבית הכלא של האגו), נמצאים בגלות הדעת (בורות) ומפחדים מאי-ודאות (מפחדים ממציאות האמת שהיא מעבר לצורה, מהאור). אנחנו, במודע או שלא במודע, מאבדים את המעלות האמיתיות שלנו ונכנסים 'למאורת השפן', למערה של אפלטון, לבית הכלא החשוך של האבולוציה הארצית. אנחנו מניחים לספר לחשוב במקומנו, למדריך רוחני להחליף את מצפוננו ולרופא לקבוע את ריפוינו.

לפיכך-

אין עני או עשיר אלא מדעת!

אין נכשל או מצליח אלא מדעת!

אין חולה או בריא אלא מדעת!

אין מדוכא או מאושר אלא מדעת!

הכל קשור לעוצמת התודעה – מחשבה – מודעות להן אנחנו נותנים כוח. ליכולת שלנו להבין לעומק קשר סיבה (שורשית ולא סימפטומטית) תוצאה.

אם מבקשים אנחנו לרפא את התכנים המקבעים והרגשות הרעילים: עימותים, קנאות, כעסים, כישלונות, פחדים, טראומות, חרדות, עלינו להשתחרר מעליבות הדעת, מהבורות, מהזהויות, מהטיפולגיות, מעצי הדעת, מההיסטוריה שלנו. אז נוכל להתמיר אותם  לפלטפורמה אנרגטית עוצמתית (מעל השמש) שבכוחה להוציא אותנו מהביצה ההישרדותית שאנחנו עצמנו יצרנו. 

מדוע כל הרגשות הרעילים העוצמתיים, כל הבעיות הנפשיות – פיסיות, יוצאים לאור בגדול דווקא היום?

 תבואו ותגידו בגלל המלחמה או בגלל המתח ואי -הודאות בחיים. נכון, אבל הם רק האמצעי ולא הסיבה.

 

"האטמוספירה של העולם משקפת עליכם את הגורמים הרדיואקטיביים. הדכדוכים שלכם, תנאי האקלים שלכם, מזונכם ומשקאותיכם משפיעים עליכם באופן שלילי בשל כך.

 

גלי המוח של אחינו/אחיותינו בני האנוש אשר מדוכדכים בשל העובדה הזאת, מייצרים חשמל שלילי. אם תתחשבו בכל העניינים האלה, אתם תוכלו להבין את הסיבה לדכדוכים שלכם. אין זה משנה עד כמה עוצמתיים הינכם, ככל שהזמן עובר, לחץ האטמוספירה שלכם ישפיע עליכם יותר. אפילו המאוד עשירים מביניכם לא יהיו מסוגלים לבזבז את ממונם בקלות על סף הדכדוכים הרוחניים שלהם.

 

האם יודעים אתם מדוע אנחנו מסבירים כל זאת בנהירות מרובה? מכיוון, שלמרות כל הנהירות, אחינו/אחיותינו יצורי האנוש עדיין הינם עיוורים וחרשים (למעט היוצאים מן הכלל). הם אינם יכולים לראות ולהכיר את הנתיב ששורטט עבורם ואינם יכולים להשתחרר מעצמם. נכנסתם לתוך שכבת ערפל צפופה שמקיפה את היקום כולו. חברינו המטוהרים יתגברו על המכשול הזה ללא פחד" ("ספר הידע").

 

סיבת השורש: כדור הארץ ואנחנו עליו דוהרים אל עבר הממד האוניברסלי – האלמותי – המואר. זאת התוכנית לאבולוציה. שער הגאולה נמצא כבר בהישג יד. אבל רק הראויים יעברו מבעדו לעולם חדש – לחיים חדשים – למציאות חדשה, כאדם חדש.

 

כדי להיות ראוי, קוסמוס ממטיר עלינו אנרגיות כבדות משקל החודרות ישירות לתאים ולעצמות, אלה פותחות הצפנות ומוציאות לאור תכנים הדורשים ריפוי, טיהור, התכללות. רוב התכנים היוצאים לאור שייכים לנפש הבהמית שלנו אשר ניהלה את קיומנו במשך מאות אלפי שנים. אנחנו חייבים לטהר ולרפא אותם על מנת להשיג את הנפש הקדושה שבידיה המפתח לשער הגאולה.

לחוסר הבנת מחשבת הבריאה ותהליכי קיום קוראים בורות (בלבול), לתוצאות מייסרות קוראים סבל, להאשמת האחר קוראים זיכרון קצר. כאשר מבינים שרשרת זו משיגים הארה!

 

במצב שכזה, כאשר אין דבר חיצוני לנו שניתן להיאחז בו, מה עושים? מאין יבוא עזרי? ומהצד השני: "אינכם יכולים להתכחש לדברים שאינכם רואים או לדברים שאינכם יודעים."

ישים האדם את עצמו ארעי בעולם וקבוע בעבודה האבולוציונית!!!

קוד הריפוי 

   SELF - CREATION

 

POIESIS

פואטיקה

יצירתיות

ריפוי וטיהור

בריאה

חדשנות ערך, הלחנה תמידית

 

AUTO

Selfעצמי

תנועה נשימה זרימה משורש עליון לענפים תחתונים (שורה עליונה משפיעה על שורה תחתונה)

ייחוס עצמי

אוטונומיה

 

 1. ‬האירועים הקוסמיים על הפלנטה

הכנת הפלנטה לגאולה

 2. ‬בריאות לעומת מחלה

הכל זה יחסים ותקשורת

 

3. ‬הנוסחה הקוסמית לטיהור וריפוי

שורש הבריאה

4.  ‬תהליך הריפוי

מלמעלה למטה, מהראש - ללב - לרגליים

5. ‬קארמות

שיעורי מתקופות חיים עבריות וגם מההווה

מה יגרום לכם לרצות לרפא את עצמכם מהשורש?

כי אתם כבר -

מאסתם בכל האופנות הקיימות בתהליכי ההתפתחות. אתם מחפשים אמת – עומק – עוצמה – הכוונה מעולמות שהם מעבר למוכר. אתם מחפשים את הנכון ולא את הכדאי. אתם מחפשים פתרון שורש ולא ענף/עוד סימפטום.

מתים לצאת מהבור האשלייתי והמוגבל של הקיום, מכל מערכת ההתניות, הרגשות המזוהמים, הכעסים, הפחדים (נפש בהמית), ולהתחבר אל האמת, אל החופש, אל אינסוף הפוטנציאל, אל השפע הנגיש לכול (נפש קדושה).

מבינים כי יש בכם הרבה יותר ממה שאתם מכירים. פוטנציאל אדיר שמחכה שתממשו אותו.

יודעים שמאחורי הדלת הנעולה יש עולם קסום חדש שיש לגלותו.

חווים מילים שהגיעו לקצה גבול יכולתן. חשיבה שהגיעה לקצה גבול העוצמה הארצית. לכן, אתם מבקשים להשתחרר מהתלות במוכר, להפסיק את ההשפעות, לנקות את כל ההתניות, התגובתיות, השיפוטיות, המיסוך.

מבקשים לצמצם את הפער בין 'לדבר על' לבין 'להיות את', ולהתחיל לחוות חיים מלהיבים, רגועים, בריאים, משמעותיים, שלמים.

בגילאי 35+ ומתחילם להתחבר לתוכנית הנשמה שלכם; עוברים שינוי צורה מדמות ארצית לדמות אוניברסלית כדי להשיג את פסגת הכוללות האנושית - רוחנית, יקום 2, הקומה ה-100.

 ‬האם אתם...

 תצטרפו לתוכנית מיוחדת, עם גישה שונה לריפוי וטיהור?


הגיע הזמן לקחת את החיים ברצינות רוחנית ולא רק ברצינות חומרית. 

מפגש אישי בן 3 שעות, כולל שאלון מקדים עם 43 שאלות + מאמר תוכן.

800 ש"ח. השאלון יישלח עם קביעת תאריך המפגש וקבלת התשלום.

habaitcm@gmail.com

כתובת אימייל
שם
טלפון סלולארי

לכולנו‭ ‬היכולת‭ ‬לכבוש‭ ‬את‭ ‬פסגת‭ ‬הקיום‭ ‬האמיתי‭ ‬שלנו הקומה ה- 100
אנחנו‭ ‬מביאים‭ ‬את‭ ‬העתיד‭ ‬לכאן‭ ‬ועכשיו‭.‬

פרטי יצירת קשר

מיקום: חיפה - מרכז, ישראל

2018-03-01 10:30 - 2018-03-01 16:00

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.